Retreat Kalender

De Wierschuur wordt verhuurd aan organisatoren van retreats. Hieronder vindt u een overzicht van retreats die in de Wierschuur worden georganiseerd.

Share

Hangmatten

De vorm en inhoud van de retreats wordt door de organisatoren bepaald. Wij zorgen ervoor dat u op een mooi verstild plekje op Wieringen logeert, in onze monumentale Wierschuur. U slaapt op comfortabele bedden onder knisperend beddengoed en iedere kamer heeft zijn eigen badkamer. Voor inhoudelijke vragen verwijzen wij u graag naar de organisatoren van de retreats.

2021

28-31 januari Happy Soul Travel (verplaatst vanwege Covid) https://happysoultravel.nl/yog...

5-7 februari Happy Soul Travel (verplaatst vanwege Covid) https://happysoultravel.nl/yog...

12-14 februari Eigenwijs Zijn (verplaatst vanwege Covid)

5-7 maart Mr. Breath (VOL) https://www.mrbreath.nl/deep-d...

16-18 juli Happy Soul Travel (VOL) https://happysoultravel.nl/yog...

22-25 juli Retreat Yourself (VOL) https://retreatyourself.nu/zom...

29 juli - 1 augustus Delta Yoga (VOL) https://www.delta-yoga.com/wee...

20-22 augustus Ajé Retreats (VOL)https://www.ayeretreats.com

17-19 september Mr. Breath (VOL) https://www.mrbreath.nl/deep-d...

1-3 oktober Yoga met Fem https://www.yogametfem.nl/retr...

11-14 oktober Retreat Yourself https://retreatyourself.nu/yog...

15-17 oktober Mr. Breath (VOL) https://www.mrbreath.nl/deep-d...

22-24 oktober House of Maan, Mor Elmora https://www.morelmora.com/retr...

29 oktober - 1 november Bezieling met Mireille (VOL) https://bezielingmetmireille.n...

1-5 november Rooted Lifestyle (VOL) https://rooted-lifestyle.com/n...

12-14 november Rootz (VOL)https://rootz.info/recharge-re...

27-28 november retreat Max Strom https://maxstrom.com/schedule/...

10-12 december Sparklynn https://sparklynn.nl/event/spa...

2022

6 januari Zense Yoga (VOL) https://zenseyoga.nl/events/

7 - 9 januari Ayé Retreats https://www.ayeretreats.com/

14 - 16 januari Mr. Breath https://www.mrbreath.nl/deep-d...

21 - 23 januari Joli-vie yoga en pilates https://joli-vie.nl

4 - 6 februari Eigenwijs Zijn https://www.eigenwijszijn.com/...

11 - 14 februari Bezieling met Mireille https://bezielingmetmireille.n...

18 - 20 februari Zense Yoga https://zenseyoga.nl/events/

11 - 13 maart Sandra Liebe

18 - 20 maart Rootz https://rootz.info/recharge-re...

28 maart - 3 april Max Strom https://maxstrom.com/schedule/...

8 - 10 april Mr. Breath https://www.mrbreath.nl/deep-d...

22 - 24 april Set & Setting https://www.setandsetting-retr...

2 - 5 mei Retreat Yourself https://retreatyourself.nu/oud...

16 - 19 mei Sandra Liebe

26 - 29 mei Bezieling met Mireille https://bezielingmetmireille.n...

10 - 12 juni Mr. Breath https://www.mrbreath.nl/deep-d...

20 - 23 juni Retreat Yourself https://retreatyourself.nu/yog...

30 juni - 3 juli Rootz https://rootz.info/recharge-re...

15 - 17 juli Inside Yoga https://www.insideyoga.nl

22 - 24 juli Sandra Liebe

25 juli - 5 augustus My daughter and me https://www.mydaughterandme.wo...

15-18 augustus Retreat Yourself https://retreatyourself.nu/yog...

16 18 september Set & Setting https://www.setandsetting-retr...

23 - 25 september Sandra Liebe

30 september - 2 oktober Mr. Breath https://mr.breath.nl/deep-dive-adem-weekend/

3 - 7 oktober Rooted Lifestyle https://rooted-lifestyle.com/n...

14 - 16 oktober Set & Setting https://www.setandsetting-retr...

20 - 23 oktober Rootz https://rootz.info/recharge-re...

28 - 30 oktober Yoga met Fem https://www.yogametfem.nl/retr...

4 - 6 november Eigenwijs Zijn https://www.eigenwijszijn.com

11-13 november House of Maan Mor Elmora https://www.morelmora.com/retr...

18 - 20 november Inside Yoga https://www.insideyoga.nl/

28 december - 2 januari Retreat Yourself https://retreatyourself.nl